چه خبر از iWatch؟

 

Iwatch نامی است که دوستداران تکنولوژی برای ساعت هوشمند ویا بهتر بگوییم گجت پوشیدنی اپل گذاشته اند و این نامگذاری از سویی است که اخبار چندانی در باره ی این محصول حتی در حد نام محصول در دست نیست . قبلا مشاهده می شد که قبل از معرفی هر اسمارت فون اپل اخباری از گوشه وکنار درز می کرد اما درباره ی این محصول هیچ خبر مهمی به گوش نمی رسد اما باز هم با شناختی که از اپل داریم و همچنین شایعات و یا اخبار گنگی که در این آشفته بازار وجود دارد به بررسی احتمالی چند تا از ویژگی ها و یا انتظاراتی که از این گجت داریم می پردازیم . اما خبر خوب این است که این گوشی در روز سه شنبه 18 شهریور معرفی می شود ولی تا پیش از سال نو میلادی یعنی 2015 به بازار عرضه نمی شود.آی واچ ساعت اپل

 

ظاهر و دارا بودن ویژگی های یک ساعت :

همان طور که از سایر محصولات اپل مشاهده می شود ظاهر بسیار زیبا و پیشرفته ای دارند برای این محصول نیز می توان انتظار یک طراحی خاص در قالبی جدی داشت . ان طور که شایعات می گویند این ساعت از تکنولوژی OLEDبهره می برد که صفحه نمایشی انحنا دار و با روکشی از یاقوت آن را قدرتمند تر می سازند. همان طور که گفته شد بعصی از سایت ها آن را گجت پوشیدنی می نامند اما باید توجه کرد که گجت پوشیدنی باشد و یا ساعت هوشمند مطمئنا زمان را نشان می دهد.

آی واچ ساعت اپل

بررسی سلامت کاربر:

از مهم ترین نقاط قدرت که می توان برای این گجت نام برد بررسی کردن وضعیت سلامت فرد با توجه به اینکه این وسیله از حسگرهای زیادی بهره می گیرد پس خواهد توانست که سنجش ضربان قلب و یا حتی سنجش میزان قند و فشارخون و غیره را انجام دهد.

انجام وظایف:

مطمئنا انتظار می رود که این گجت از سیستم‌عامل iOS استفاده کند اما حتما نمی تواند تمام فعالیت ها را مستقل انجام دهد پس باید در ارتباط گوشی آیفون شما باشد از این جمله می توان به انجام وظایفی چون ارسال پیام کوتاه و یا پاسخ به تماس‌ها اشاره کرد. اما باید گفت که ارتباط باید به صورت بی سیم انجام شود چون در غیر این صورت مشکلاتی را به وجود می اورد. بر طبق همین گفته شایعاتی که وجود دارد احتمال بهره گیری این دستگاه از تکنولوژی NFC را بیان می کند که در این صورت می تواند به صورت بی سیم شارژ شود و شاید هم بتوان پرداخت های انلاین را انجام داد.

I like technology a lot and medicine ,too.

Facebook 

نظر شما

*