روی شهر خود تبلیغ کنید | INLINE BOURSE

چندی پیش سایتی را دیدم که به نظرم ایده جالبی داشت. بنابراین خواستم که آن را به دوستان معرفی کنم:

INLINE BOURSE

سایت inlinebourse.com به شما این امکان را می دهد که بتوانید روی منطقه و یا شهری که خواستید بر روی نقشه ایران، تبلیغ کنید. کارکرد به دو شکل زیر است:

 

نمای اصلی سایت inline bourse

 

1. تبلیغات

ابتدا سهام می خرید و به نسبت سهم شما، از نقشه می توانید فضا اختیار کنید و در آن جا، لوگو اسم، لینک و یا هر چیزی که خواستید را در دید کاربران بگذارید.

 

2. تجارت

پس از خریدن سهام، می توانید قسمت دلخواهی از زمین ایران را بخرید و روی آن سرمایه گذاری کنید تا به کسانی که مایل هستند بفروشید.

از آن جا که هر سال، قیمت هر سهم 2 برابر می شود، می توانید سهام خود را سال بعد با ارزش بیشتری به فروش بگذارید.

 

 

 

و اما کمی بیشتر به زبان خود سایت:

به طور خلاصه می‌توان سایت InlineBourse.com را یک بورس تبلیغاتی معرفی نمود که هم فرصتی برای تبلیغ و معرفی برند شما در کنار سایر برند‌های مطرح خواهد بود و هم فرصتی برای سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت شما و هر زمان که شما اراده کنید می‌توانید نسبت به فروش سهام خود به دیگران اقدام نمایید.

در این سایت شما می‌توانید بر روی نقشه و در هر نقطه از کشور ایران اقدام به خرید سهم نمایید که معادل هر سهم فضایی بر روی سایت ( بر روی نقشه ایران) در اختیار شما قرار می‌گیرد که شما می‌توانید از این فضا برای معرفی خود و برند خود استفاده نمایید.
می‌توانید لینک سایت خود ، عکس مرتبط با کار و علاقه خود و یا هر آنچه را که دوست دارید را بر روی فضای خود قرار دهید و خود را به تمامی بازدیدکنندگان سایت معرفی نمایید .

به طور قطع استان‌ها و شهر های بزرگ مانند تهران ، اصفهان ، مشهد ، شیراز ، تبریز ، کرانه ی دریای خزر و خلیج فارس ، جزایر کشورمان و …. با توجه به موقعیت شهری خود و وجود متقاضیان بیشتر برای خرید سهم در این مناطق در آینده‌ای نزدیک از این پتانسیل برخوردارند که سهم های خریداری شده در این مناطق از قیمت بالاتری نسبت به قیمت اسمی برخوردار شوند پس تا دیر نشده است شما نیز اقدام کنید.

متولد سال 76. از 6 سالگی با کامپیوتر کار های کوچک می کرد، تا تصمیم گرفت یک زندگی جدید را آغاز کند. یک زندگی شاموتی!
از اون به بعد، برنامه نویسی را آغاز کرد و شروع کرد به طراحی وبلاگ و سایت های مختلف.

Facebook LinkedIn  

نظر شما

*