معرفی Shamot DesignMe! V2.0 lights

cover SDM lights

به مناسبت سال نو میلادی، گروه شاموت تصمیم گرفت که تقییرات اساسی با توجه خواسته ی کاربران به DesignMe! دهد. نسخه دوم سایت Shamot DesignMe! یا نام lights در اولین روز ژانویه سال 2014 میلادی پرده برداری شد!

این پروژه میز کار طراحان گروه شاموت می باشد.

در این وب سایت محیطی کاملا باز و آسوده فراهم شده است تا کاربران بتوانند به راحتی به طراحان ما سفارش دهند.

فقط کافیست فرم مورد نظر را پر کنید و پس از مدتی با شما تماس گرفته می شود و در خصوص طرحتان با شما بحث و گفتگو می شود. در آخر پس از توافق هم قرارداد انجام کار بسته می شود.

از اون جایی که اکثر کاربرا از استفاده بیش از اندازه از رنگ صورتی در نسخه قبلی سایت اعتراض می کردند، گروه تصمیم گرفت که در نسخه جدید از 5 رنگ مختلف استفاده کند. به همین دلیل، اسم این نسخه lights است.

نسخه جدید نه تنها شکل متفاوتی دارد بلکه کاملا از درون هم بازنویسی شده است. برای مثال lights ریسپانسیو است و این بدین معناست که سایت به راحتی و بر روی هر دستگاهی قابل دسترس است.

گروه شاموت فعالیت خود را از 6 شهریور سال 1389 آغاز کرد. در این مدت سعی داشته است که ایده های نو و مفید را عملی کند تا موجب پیشرفت تکنولوژی شود. در همین راستا Shamot DesignMe! را در 8 مهر 1392 راه اندازی کرد تا با تیمی قوی بتواند بهترین ایده های طراحی را عملی کنند.

مشاهده آنلاین در Youtube: [ لینک ]

مشاده آنلاین در Viemo: [ لینک ]

Aryan

متولد سال 75، علاقه به اینترنت و کامپیوتر از بچگی باعث شد تا او شروع به نویسندگی و ساخت نرم افزار از سنین کم بکند.

Facebook Twitter LinkedIn Google+  

نظر شما

*