هر آنچه که باید در مورد tango بدانید

تانگو(tango) که بیشتر مردم آن را به عنوان یک اپلیکیشن می شناسند در اصل به نوعی رقص مجلسی گفته می شود که خاستگاه آن به شهرهای بوینس آریس آرژانتین و مونته ویدو اروگوئه برمی گردد.نوع موزیک که با این مدل از رقص استفاده می شود نیز تانگو نامیده می شود.این نوع رقص که شامل سبک های زیادی می شود (از جمله تانگوی آرژانتینی ،چینی ،فنلاندی وغیره) بیشتر از همه از فرهنگ های اسپانیای و آفریقایی تاثیر گرفته است.

تانگو

اما در مورد خود اپلیکیشن تانگو باید گفت نوعی نرم افزار کاربردی برای سمارت فون ها یا گوشی های هوشمند است که می تواند امکانات متنوعی ازجمله گذاشتن و فرستادن فایل های صوتی بدون داشتن هزینه ای از سوی مخابرات، پیام رسانی سریع و همچنین برقراری ویدئو کنفرانس را برای سرور فراهم نماید.

 

این نرم افزار که نرم افزاری در شبکه های نسل سوم و چهارم تلفن های همراه و وای فای است در سال ۲۰۰۹ توسط شرکتی به نام تانگو ام ای (TangoME Inc) توسعه و گسترش یافت.

با توجه به اینکه این نرم افزار بروی سیستم عامل های چون اندروید، آی او اس، مایکروسافت ویندوز و ویندوز فون کارایی دارد توانست رتبه ی چهاردهم را از نظر دریافت از سوی کاربران کسب کند همچنین لازم به ذکر است طبق آماری که در مارس ۲۰۱۳ اعلام شد بیش از ۱۳۰ میلیون کاربر در تانگو ثبت نام کنند اما باید انتظار داشت که تعداد کاربران روز به روز افزایش یابد.

این نرم افزار که توسط پی سی مگ با حمایت گسترده ای ساده ترین نرم افزار گپ و گفت و گو نام برده شد ، در ایران در تاریخ ۲ تیرماه ۱۳۹۳ رسما فیلتر و دسترسی به ان سخت شد .از جمله دلایلی که برای فیلترینگ این نرم افزار نام برده می شود افزایش روابط نامشروع و غیر اخلاقی دختر و پسر است که می توان گفت این نرم افزارهای ارتباطی مانند تانگو در بیشتر موارد روابط را افزایش می دهند زیرا در صورت عدم این نرم افزار ها نیز مطمئنا از این روابط دیده می شود.

از جمله این نرم افزار ها که در ارتباطات اینترنتی فعالیت می کنند می توان به وی چت ، وایبر،لاین، کوکو ،بی تاک و غیره اشاره کرد که از همه ی ان ها وی چت توانست بیشتر خود را نشان دهد.

 

 

منبع: ویکیپدیا

 

I like technology a lot and medicine ,too.

Facebook 

نظر شما

*