اکسپریا Z3 پرچم دار خواهد بود

اکسپریا زد 3

با عرضه اکسپریا Z2 توسط شرکت سونی فناوری های جدیدی از جمله مقاومت نسبت به آب به معنی جدیدتری یافت . هرچند مدت زمان زیادی از عرضه این گوشی نگذشته است که همان شرکت ژاپنی یعنی سونی تولید نسل جدید ی از همین سری را اعلام کرد.

در رابطه با ویژگی های جدید این گوشی می توان به صفحه نمایش 5.2 اینچی با وضوح 1080× 1920 اشاره کرد . همان طور که گفته شد با ارائه این مدل جدید پرچم داری گوشی های سونی قطعا در دستان همین گوشی خواهد بود.

اکسپریا زد 3

از جمله سایر ویژگی های این گوشی می توان به پشتیبانی از فرکانس‌های نسل چهارم از طریق نانوسیم خود، همچنین پردازشگر 2.5 گیگاهرتزی با چهار هسته قدرتمند کِریت که در درون تک تراشه اسنپ‌ دراگون 801 قرار دارند و علاوه بر این ها می توان به دوربین عقب این گوشی نیز اشاره کرد که با 20.7 مگاپیکسل عکس های زیبایی را به تصویر می کشد ولی این در حالی است که دوربین جلو فقط 2.2 مگاپیکسل است . تصاویری که اکنون از این گوشی در دسترس است نمایانگر زیبایی ظاهری آن می باشد .

شایان ذکر است که این گوشی در رنگ های متفاوت و زیبا ارائه خواهد شد و برای نخستین بار رنگ مسی این گوشی به صورت سفارشی ارائه می شود.

I like technology a lot and medicine ,too.

Facebook 

نظر شما

*