شروعی تازه یا تشریفات اضافه؟

 

Apple-Event-September-9

دوباره شهریور شد و شایعات کنفرانش اپل بیشتر و بیشتر. هر چقدر که به تاریخ 9 سپتامبر که 17 شهریور ماه می شه نزدیک می شیم، دل تو دل طرفدار های اپل نیست که ببینند کمپانی محبوبشون چه محصول جدیدی رو رونمایی می کنه.

طبق آخرین شایعات، اپل ممکنه که iWatch رو در این کنفرانس حداقل رونمایی کنه و آیفون 6 هم به احتمل خیلی قوی رو نمایی می شه. خبر جالب اینه که هنوز هیچ گونه تصویری از ساعت هوشمند اپل درز نشده که مایع تعجبه. اما اگه رونمایی Mac Pro یادتون بیاد، از این ابر کامپیوتر حتی کوچک ترین خبر یا شایعه ای درز نشده بود. به همین دلیل احتمال می ره که اپل ساعت هوشمند خودش که احتمالا iWatch نام داره رو در آمریکا تولید کنه و شاید همین دلیل اینه که هیچ گونه تصویری از این ساعت خوشمند درز نشده.

iWatch concept - کانسپت آی واچ

طرح اولیه (concept) آی واچ توسط Todd Hamilton

نکته جالبی دیگه ای که می شه در مورد این کنفرانس گفت، مکانی هستش که این کنفرانس قراره توش برگزار بشه. جالب اینجاست که اپل سنت شکنی کرده و این کنفرانس رو در سان فرانسیسکو برگزار نمی کنه. در عوض این گنفرانس قراره که در پایگاه اصلی خود اپل در کوپرتینو برگزار بشه. بد نیست بدونید که این مکان همون مکانیست که استیو جابز اولین مک اپل رو رونمایی کرد.

معرفی اولین مک توسط استیو جابز

معرفی اولین مک توسط استیو جابز

پس به یه سوال بزرگ بر می خوریم: آیا اپل قراره که یه چیز خیلی متفاوت و جدیدی رو معرفی کنه؟

در پاسخ به سوال باید بگم که به احتمال زیاد بله ولی هیچ چیز رو نمی شه به طور کامل پیش بینی کرد. شاید اپل با رونمایی آیفون، آی واچ و شاید چیز های دیگر همه رو شگفت زده کنه و شایدم مثل سال های اخیر اپل با تغییرات جزئی در محصولاتش همه رو نا امید کنه.

محل کنفرانس اپل در کوپرتینو

به هر حال، فقط کافیه چند روز دیگری هم صبر کنیم تا ببینیم اپل چی در سر داره و برنامش برای آینده دنیای تکنولوژی چیه.

 

Aryan

متولد سال 75، علاقه به اینترنت و کامپیوتر از بچگی باعث شد تا او شروع به نویسندگی و ساخت نرم افزار از سنین کم بکند.

Facebook Twitter LinkedIn Google+  

نظر شما

*