دایسون مستخدم هوشمند خانه شما

IFA 2014 اکنون مکانی شده که بهترین ها در تمام دنیا در ان حاضر و محصولات خود را معرفی می کنند .این بار از کشور انگلستان شرکت Dyson یکی از شرکت های مطرح تولیدکننده لوازم خانگی نظیر بخاری ، جاروبرقی خشک کن های دستی و … با محصولات جدیدی به میدان آمده که حاصل حدود 16 سال تحقیق و پژوهش وبا هزینه ای بالغ بر 47 میلیون دلار است.جیمز دایسون که بنیان گذار شرکت مخترع این دستگاه است در باره ی این دستگاه می گوید که این جارو ربات برخلاف سایر جارو ربات ها که محیط اطراف را مشاهده نمی کنند و موتورشان قدرت مکش آنچنانی ندارد ، می تواند محیط پیرامونش را ببیند و موتور قدرتمند ان زندگی را برای کاربران راحت تر کند.

ربات پیش خدمت دایسون

Dyson 360 Eye نام این جارو ربات است و علت نامگذاری ان را می توان به دوربین پانوراما 360 درجه بالا ی ان ارجاع داد. این دوربین که در بالای ان واقع شده با کمک امواج فرو سرخ تصویر و نقشه ی کاملی از محل مربوطه را تهیه می کند که این فناوری در جارو ربات های دیگر وجو ندارد.

آن طور که دایسون ادعا می کند ،موتور این دستگاه فناوری جدیدی دارد و می تواند بین گرد و غبار و کثیفی تفاوت قائل شود.

همچنین گفته می شود که برس های این گجت از الیاف فیبر کربنی هستند و توانایی زیادی در تمیز کردن سطوح مختلف دارند.همچنین باید گفت که این محصول تفاوت بین سطوح مختلف را تشخیص می دهد برای هرکدام دستورات خاصی را به اجرا می گذارد.

در مورد ویگی های این دستگاه باید گفت که حدود ۲.۳۶ کیلوگرم وزن دارد و می تواند 400میلی لیتر آشغال و گرد و غبار را در مخزن خود جای دهد. شایان ذکر است که در مدت 20 الی 30 دقیقه باتری این دستگاه کانلا شار می شود.

ربات پیشخدمت دایسون

در رابطه با امکانات و دسترسی بیشتر به این دستگاه ، شرکت سازنده اپلیکیشن های اندروید آی او اس ان را طراحی کرده و در دسترس کاربران قرار خواهد داد.

این ربات برای اولین بار در اپن وسپس در سایر کشورها در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. زمان ارائه آن را اوایل 2015 در نظر گرفته اند.

I like technology a lot and medicine ,too.

Facebook 

نظر شما

*