Xperia Z2می تواند ۶ هفته و ۱۰ متر زیر آب دریا سالم باقی بماند

مورد گفته شده حالتی واقعی است که برای فرد از سوئد روی داد. این ویژگی در دستگاه های سونی جدا از مشتقات پک آن، می تواند عامل قدرت گوشی های سونی باشد هرچند که الان شرکت هایی چون سامسونگ با ساختن گوشی S5 این ویژگی را لحاظ کرده و در حال توسعه آن است.این ویژگی در گوشی های Xperia Z2 و S5به گونه ای است که گوشی های هوشمند نسبت به آب و گرد وغبار مقاوم خوبی از خود نشان می دهند.

Xperia Z در دریا

به گزارش مطبوعات سوئدی ، الکساندر مکسن وقتی با دوستش در تعطیلات بود که گوشیش در آب دریا افتاد و به ته آن که گفته ی شود ارتفاع آن قسمت بیش از ۱۰ متر بوده سقوط کرد.الکساندر و دوستش وقتی با گوشی تماس می گرفتند، گوشی می توانست سیگنال ها را ریافت کند.

۶ هفته بعد از این واقعه یکی از دوستان الکساندر که غواص بود و به طور اتفاقی در ان نواحی غواصی می کرد توانست ان گوشی را پیدا کند در حالی که آسیب های جدی به بدنه آن واردشده بود .بعد از این واقعه بعد از تست کردن گوشی ، به طور ناباورانه ای گوشی در حد کافی می توانست تماس ها را دریافت کند و مورد استفاده واقع شود.

همین رویداد اثبات کرد که گوشی های سونی در حد عالی می توانن مورد استفاده واقع شوند.هرچند این واقعه برای الکساندر روی داد گوشی او کارآیی خود را آن چنان از دست نداد ، اما نمی توان گفت که هرکسی مانند الکساندر خوش شانس باشد.

 

I like technology a lot and medicine ,too.

Facebook 

نظر شما

*