تبلیغات

با سلام و خسته نباشید ،باعث افتخاره که شهر شاموت رو به عنوان محل تبلیغ خود انتخاب کردید!

تبلیغات جزو مهم ترین بخش یک کاره. درواقع اگر مهم تر از دیگر بخش های یک کار نباشد، اهمیتش کم تر هم نیست. زیرا شما هرچقدر هم که بهترین خدمات را ارائه دهید اگر تبلیغ موفقی نداشته باشید، کار شما فایده ای ندارد. همچنین باید گفت که اگر هم خدمات شما بی کیفیت باشد، بهترین تبلیغ ها هم نمی توانند کاربر شما را راضی کنند. پس کیفیت حرف اول را می زند. یادتان باشد!

قبل از تبلیغ برای این که کارتان پیشرفت کند حتماً حتماً این پست را بخوانید: [چگونه یک پروژه موفق داشته باشیم]

 

 

 پلن های تبلیغات در شهر شاموت!

تبلیغات در شهر شاموت شاید کمی سخت و محدود به نظر آید اما ما نمی گذاریم کار شما زمین بیفتد; )

Plan A
پلن A

پلن A:

مکان: در صفحه اول سایت کنار منو ها

ابعاد: 125px × 125px

قیمت: فقط 5 هزار تومان( به مدت محدود)

 

 

پلن B
پلن B

پلن B:

مکان: در صفحات پست ها پایین منو ها، کنار پست

ابعاد: 120px × 240px

قیمت: فقط 5 هزار تومان( به مدت محدود)

 

 

 

و حالا کمی توضیح

در واقع کیفیت تبلیغ شما، کیفیت کار شما را تعیین می کند. زیرا اگر شما برای کارتان وقت گذاشته باشید پس قطعا برای تبلیغ کردن آن هم وقت صرف می کنید تا به بهترین شکل نتیجه بگیرید. کاربران هم این را می دانند پس نمی توان با تبلیغات بی کیفیت نظر مخاطبان را جلب کرد.

 

تبلیغات بی کیفیت متشکل است از:

تصاویر توی چشم و خیره کننده: که اکثراً تصاویر متحرکی هستند که با کیفیتی بسیار پایین ساخته شده اند و معمولاً رنگ ها به صورت خشک عوض می شود.(این رنگ ها معمولاً رنگ های جیغ بنفش، زرد، قرمز، سبز و … هستند که مدام به رنگ های متضاد تبدیل می شوند.)

نمونه:

تبلیغات پاپ آپی: که واقعا به سود هیچکس نیست. هرگز مخاطب آن ها را نگاه نمی کند، در نتیجه تبلیغ دهنده هم سودی نبرده است و از طرفی برای سایت تبلیغ کننده هم خیلی مناسب نیست.

 

تبلیغاتی با عکس های مستهجن و نوشته هایی مانند +18: این گونه تبلیغات علاوه بر این که از لحاظ انسانی پذیرفتنی نیست، بر خلاف ظاهر، سودی برای شما ندارد.  ممکن است تعداد زیادی کاربر از روی کنجکاوی تبلیغ شما را باز کنند اما هرگز مشتری دائمی شما نمی شوند. به هر حال علاوه بر این که تبلیغ های به این شکل به شدت رد می شود، کلاً مدیریت سایت هایی با چنین مضامینی علاوه بر شکستن قوانین جمهوری اسلامی ایران اصلاً انسانی نیست!

 

تبلیغاتی که در قالب پست بین پست های اصلی هستند: اصل این موضوع مشکلی ندارد. اما در شرایطی که فقط یک پست باشد.

مثلاً به سایت تبلیغ کننده مقداری پول بدهید تا برای پروژه شما یک معرفی بنویسد. اما در صورتی که موضوع کار شما با موضوع آن سایت برابر باشد.

 

 

 

در غیر این صورت آزار دهنده است. زیرا کاربر ابتدا فکر می کند این همان پستی است که دنبالش می گردد اما کمی که می خواند می فهمد سرکار بوده و سریعاً دنبال مطلب مورد نظرش می گردد.

 

 

 

سایت های دارای تبلیغ زیاد بدترین مکان برای تبلیغ هستند

سایت هایی که فقط و فقط تبلیغ، دور کاربر را می گیرد و به زور می تواند قسمت مورد نظرش را پیدا کند، بد ترین مکان برای تبلیغ شما هستند. انقدر تبلیغ های بی کیفیت و محصولات با کیفیت پایین، کاربر را کلافه می کنند که دیگر اصلاً به تبلیغات نگاه هم نمی کند.

مثلا در این سایت 31 تبلیغ موجود است:|

فقط می خواهد هر چه سریع تر از چنگشان فرار کند.این سایت ها فقط به شما این امید را می دهند که تبلیغ شما را چند هزار نفر  می بینند. اما باید دانست که شاید 90% این چند هزار نفر فقط می خواهند هر چه سریع تر کار خود را تمام کنند و پنجره را ببندند تا از شر این تبلیغات خلاص شوند.

 

 

هدف گذاری کنید

تبلیغ شما باید با هدف باشد. تبلیغ های هدفمند مخاطب های خود را پیدا می کنند و خود را به در و دیوار نمی زنند تا بتوانند یک مخاطب جذب کنند. بگذارید کاربر به منظم و با کیفیت بودن شما اعتماد کند.

 

 

 

 

گروه شاموت همه تلاشش را می کند که شما در دوره تبلیغ خود بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. فقط اگر تجربه ما را قبول داشته باشید. پس:

به ما و کارمان اعتماد کنید: )

شاید اول فکر  کنید که ما چقدر سخت می گیریم اما به ما اعتماد کنید. اگر به حرف ها و تجربیات ما گوش دهید موفقیت شما را تضمین می کنیم.

 

 

شرایط تبلیغ:

  • تبلیغات بی کیفیت(منظور از تبلیغات بی کیفیت همان تبلیغاتی است که در بالا گفته شد.) بدون ویرایش  توسط گروه در سایت قرار نمی گیرد.(قبل از ویرایش با تبلیغ دهنده تماس گرفته می شود)
  • در همه پلن ها فقط با هر بار باز شدن دو تا از تبلیغ ها به نمایش در می آید که البته از طریق دکمه زیر تبلیغات کاربر می تواند دو تبلیغ دیگر را ببیند.

حال فقط درخواست خود را به ما اطلاع دهید تا شماره حساب به شما ارسال شود.(پیامک- ایمیل-شبکه های اجتماعی)